🥰 Smileys ja inimesed emotikonid koos nende tähendusega

Siit leiad kõik praegused smileys ja inimesed emojid Whatsappi ja Facebooki jaoks ning nende tähenduse kirjelduse. Lõbusat sukeldumist emojide värvikirevasse maailma!

Emojide kategooria: 🥰 Smileys ja inimesed

U+1F600
Irvitav nägu emoji U+1F600 U+1F600
😀 Irvitav nägu
Irvitav nägu 😀 väljendab rõõmu, õnne ja rahulolu ning on väga levinud ja populaarne emotikon digitaalses suhtluses. Seda kasutatakse sageli selleks, et lihtsalt öelda tere, väljendada rõõmu või elevust millegi üle või katkestada lühikest teksti. Õnn ja hea tuju on teised selle emotikuga seotud assotsiatsioonid. Vestlustes võib irvitavat nägu kasutada positiivsete tunnete või sõbraliku õhkkonna edastamiseks. Lõpuks sümboliseerib 😀 emoji ka huumorit ja seda kasutatakse, et viidata millelegi naljakale või lõbusale.
U+1F603
Naeratav nägu avatud suuga emoji U+1F603 U+1F603
😃 Naeratav nägu avatud suuga
Irvitav nägu ja suured silmad 😃 emoji sümboliseerib positiivset meeleolu, rõõmsat naeru ja entusiasmi. Seda kasutatakse sageli rõõmsameelse tervitusena, mis väljendab piiritut rõõmu. Vestluses kasutatakse seda emotikoni, et viidata õnnelikele hetkedele, naljakatele olukordadele või põnevatele sündmustele. Suured silmad rõhutavad selle emotsiooni intensiivsust, mis on selle emotikuga seotud. Seda võib saata ka heakskiidu või toetuse väljendamiseks, keskendudes positiivsele energiale ja entusiasmile, mida see väljendab.
U+1F604
Naeratav nägu avatud suuga ja naeratavad silmad U+1F604
😄 Naeratav nägu avatud suuga ja naeratavad silmad
Naeratavate silmadega naeratav nägu 😄 tähistab valju, ägedat ja südamlikku naeru, kusjuures naeru emotikonile iseloomulikud silmad eristavad tõelist naeratust võltsitud naeratusest. Seda kasutatakse sageli humoorikate olukordade, naljakate naljade või rõõmuhetkede tähistamiseks. Vestlustes võib seda emotikoni saata ka koos sarkasmi või irooniliste märkustega, et rõhutada sõnumi humoorikat külge. Õnn ja hea huumor on olulised assotsiatsioonid. Lõppkokkuvõttes annab see edasi heaolu ja rõõmsameelsuse õhkkonda, mis kandub edasi ka teistele.
U+1F601
Naeratav nägu naeratavate silmadega emoji U+1F601 U+1F601
😁 Naeratav nägu naeratavate silmadega
Särava näo ja naeratavate silmadega 😁. See emotikon näitab vallatu irvitust, mis esindab kergemeelsust ja ülevust. Seda kasutatakse sageli selleks, et näidata, et oled rõõmus mõne sündmuse üle, elevil või lihtsalt veidi piinlik. Vestluses võib seda emotikoni kasutada positiivsete tunnete ja entusiasmi väljendamiseks, olgu siis tegemist isiklike saavutuste või rõõmsate ootuste kohta. Naljatamine ja rõõmsameelsus on teised selle emotikuga seotud tähendused. Lõpuks sümboliseerib see võime mitte võtta ennast liiga tõsiselt ja panna teised naeratama.
U+1F606
Naeratav nägu avatud suu ja suletud silmadega U+1F606
😆 Naeratav nägu avatud suu ja suletud silmadega
Ma ei suuda naeru lõpetada! Uskumatult naljakate või naeruväärsete olukordade poolt esile kutsutud irvitav ja viltuse näoga emotikoni 😆 väljendab tunnet, et oled naerupuhangu äärel. Seda kasutatakse sageli selleks, et väljendada rõõmsameelset või pilkavat naeru mõne sündmuse või mõne teise inimesega juhtunu üle. Tekstisuhtluses vastab see emotikon “XD“ ja “><“ kui tekstipõhised emotikonid. Vestlustes kasutatakse seda humoorikate olukordade või naljade tähistamiseks, kus naer muutub kontrollimatuks. Lõppkokkuvõttes annab see emotikon edasi, et sa võid naerda elu absurdsuste üle, jagades samal ajal teistega ühist huumorimeelt.
U+1F979
Pisaraid tagasi hoidev nägu emoji U+1F979 U+1F979
🥹 Pisaraid tagasi hoidev nägu
🥹 emoji, mis kujutab kergelt naeratavat nägu, millel on pisarad silmis, võib väljendada erinevaid emotsioone, näiteks tänulikkust, liigutust või uhkust. Samas võib ka viha või raev olla põhjuseks, miks pisaraid vaevu tagasi hoida. Seda kasutatakse sageli tugevate tunnete väljendamiseks suhtluses ning emotsionaalne tõlgendus sõltub kontekstist. Vestluses võib seda emotikooni kasutada empaatia ja kaastunde väljendamiseks, eriti kui arutatakse emotsionaalsetel teemadel. Seda kasutatakse ka selleks, et väljendada meie sügavaid tundeid autentselt ja liigutavalt, rõhutades suhtluse inimlikku külge.
U+1F605
Avatud suu ja külma higiga naeratav nägu U+1F605
😅 Avatud suu ja külma higiga naeratav nägu
Higi tilkudega naeratavat nägu kujutab 😅 emoji. Seda kasutatakse selleks, et väljendada kergendust, et keeruline olukord on edukalt lahendatud või lihtsalt hästi läinud, näiteks oluline kohtumine. Seda kasutatakse mõnikord ka selleks, et väljendada närvilisust või pinget seoses eelseisvate keeruliste sündmustega. Vestluses annab see emotikon edasi, et suudate stressirohkete olukordadega toime tulla huumori ja rahulikkusega. See näitab, kuidas säilitada optimismi ja rõõmsameelsust rasketel aegadel ning kuidas neid positiivseid tundeid teistega jagada.
U+1F602
Rõõmupisaratega nägu U+1F602
😂 Rõõmupisaratega nägu
😂 emoji, mis kujutab rõõmustuspisaratega naeravat nägu, väljendab, et suudad end naerust vaevu tooli peal hoida. See sümboliseerib olukorda, kus midagi on nii uskumatult naljakas, et oled pisarates ja naerupahvakus. Kasutatakse sageli naljakate või lõbusate hetkede rõhutamiseks, kus sa suudad end naerust vaevu püsti hoida. Huvitaval kombel on see emotikon üks populaarsemaid ja see valiti 2015. aastal isegi aasta sõnaks. 😂 emoji illustreerib, kuidas naer ja huumor meid suhtluses kokku toob ning laseb meil koos rõõmu ja õnne kogeda.
U+1F923
Põrandal veeretades, naerdes U+1F923
🤣 Põrandal veeretades, naerdes
See on naljakas! Puhta lõbususe väljendusi annab edasi 🤣 emoji, mis kujutab naerust põrandal veerevat inimest. See sümboliseerib, et midagi on nii uskumatult naljakas, et sa vaevalt suudad oma naeru tagasi hoida. See emotikon on visuaalne variant akronüümist “ROFL“, mis tähendab “naerdes põrandal veeremist“. Seda kasutatakse sageli suure rõõmu ja lõbutsemise hetkede väljendamiseks, kui sa sõna otseses mõttes naerdes põrandal veered. Lisaks väljendab see võimet naerda koos teistega humoorikate olukordade üle ja jagada neid meeldejäävaid hetki.
U+1F972
Naeratav nägu koos pisaraga U+1F972
🥲 Naeratav nägu koos pisaraga
🥲 emoji tähistab naeratamist läbi raskete aegade ja sümboliseerib püüdlust jääda positiivseks ka rasketel hetkedel. Sa naeratad läbi valu, selle asemel, et olla tõeliselt õnnelik. See näitab, et probleemide või raskete eluperioodidega tegelemisel on võimalik tõelisi tundeid naeratuse taha peita. Seda emotikoni kasutatakse sageli selleks, et väljendada kaastunnet ja mõistmist teiste isiklike raskuste suhtes. See tuletab meile meelde, et me kõik oleme inimesed ja kasutame mõnikord naeratust kilbina, et varjata oma tõelisi tundeid.
U+263A
Naeratav nägu U+263A
 Naeratav nägu
Ma olen rõõmus nagu kuningas! Klassikalist, rahulolevat naeratust esindab ☺ emoji ja sümboliseerib puhast õnne ja rahulolu. Mõnikord tõlgendatakse seda häbeliku irvitamisena, see võib olla vastus mõnusale komplimendile või meeldivale sündmusele. Seda kasutatakse sageli õnne ja rõõmu väljendamiseks, eriti olukordades, kus sõnadest ei piisa. Seda emotikoni saab kasutada positiivsete tunnete edastamiseks sõbralikult ja võluvalt. See paneb kindlasti vastuvõtja südame kiiremini lööma ja paneb naeratuse näole.
U+1F60A
Naeratav nägu naeratavate silmadega U+1F60A
😊 Naeratav nägu naeratavate silmadega
Häbeliku, piinliku naeratusega 😊 emoji kiirgab õnne, rahulolu, meelerahu ja tänulikkust. Seda emotikoni iseloomustavad säravad silmad ja punased põsed sümboliseerivad rõõmu ja soojust. Eelkõige esindavad punased põsed piinlikkustunnet, mis sageli kaasneb komplimendi või rõõmsa üllatusega. Seda kasutatakse sageli positiivsete tunnete edastamiseks ning suhtluse sõbralikuks ja soojaks muutmiseks. Teksti kujul võib 😊 emoji kujutada ^^. Kasuta seda, et tuua oma vestluspartneri näole naeratus ning edastada kiindumust ja heatahtlikkust.
U+1F607
Naeratav nägu haloga U+1F607
😇 Naeratav nägu haloga
Taevalikku naeratust näitab 😇 halo emoji, mis sümboliseerib süütust ja headust. Inimesed kasutavad seda oma heade tegude, armastava käitumise või eeskujuliku suhtumise väljendamiseks. Mõnikord kasutatakse seda emotikoni humoorikalt, et näidata silmapilguga süütust vähem heade tegude või käitumise eest. See annab edasi headust ja heatahtlikkust ning lisab suhtlusele mängulise nüansi. Saate seda kasutada, et lisada oma sõnumitele sarmi ja kergust või ümardada humoorikat kommentaari.
U+1F642
Kergelt naeratav nägu U+1F642
🙂 Kergelt naeratav nägu
See kergelt naeratav emotikon väljendab meeldivat rahulolu ja sisemist rahu. Seda kasutatakse selleks, et muuta avaldus sõbralikumaks, isegi kui see ei ole tingimata nii mõeldud. Mõnel juhul võib kergel naeratusel olla isegi sarkastiline alatoon, eriti kui naeratus tundub olukorrale ebasobiv. Sellistes olukordades võib seda kasutada humoorikalt, et vihjata silmapilgule või iroonilisele märkusele. See sobib ideaalselt selleks, et lisada tekstisõnumitele pehme, positiivne hõng või panna saaja naeratama.
U+1F643
Ümberpööratud nägu U+1F643
🙃 Ümberpööratud nägu
Ma ei mõtle tõsiselt! Ümberpööratud naeratav nägu 🙃 näitab, et sa ei ole tõsiseltvõetav või et sul on humoorikas alatoon. See sobib mitmetimõistetavate väidete, irooniliste märkuste või naljakate kommentaaride puhul. Samuti võib seda kasutada rumaluse väljendamiseks või vastuseks naljale. Vestlustes rõhutab see sõnumi mängulist iseloomu ja aitab selgitada võimalikke arusaamatusi sõnumi tooni kohta. Lisaks rõhutab emotikoon kergust ja rõõmsameelsust, isegi kui teema on tõsine. Lõpuks on see loominguline viis tekstisõnumites lõdvestunud õhkkonna loomiseks.
U+1F609
Pilgutav nägu U+1F609
😉 Pilgutav nägu
Kikerdav 😉 emoji näitab, et keegi on vallatu või humoorikas. See näitab, et keegi teeb nalja, flirdib või tal on varjatud eesmärk. See emotikon on sõbralik viis sõnumi hajutamiseks ja näitab, et seda tuleks võtta ettevaatlikult. Seda võib kasutada ka konfidentsiaalse või mängulise teabe jagamiseks ja meeldiva õhkkonna loomiseks. Mõnes kontekstis on silmapilgul isegi kiusatav või flirtiv tähendus, mis on eriti ahvatlev romantilistes või sõbralikes vestlustes. Samuti aitab see murda jääd ja hoida vestlust käigus.
U+1F60C
Leevendunud nägu U+1F60C
😌 Leevendunud nägu
Kõik läks hästi! Rahustunud nägu 😌 kiirgab rahustavat õhkkonda. See on õrn naeratus, mis annab märku, et ebameeldiva olukorraga on edukalt toime tuldud. Mured ja hirmud võib nüüd kõrvale jätta, sest inimene tunneb end lõdvestunult ja lahendatuna. Seda emotikoni võib kasutada tänulikkuse või kergenduse väljendamiseks, kui raske olukord on hästi välja kujunenud. Samuti annab see edasi rahulolu ja stressist või pingest vabanemist, mis loob meeldiva meeleolu.
U+1F60D
Naeratav nägu südamega silmadega U+1F60D
😍 Naeratav nägu südamega silmadega
Armastuse naeratust näitab 😍 emoji, mis kiirgab südamekujulise silmaga õnne. See annab edasi intensiivset armastust ja kiindumust inimese, koha või isegi eseme vastu. Seda emotikoni kasutatakse sageli romantilistes sõnumites, et väljendada armastust, tänulikkust ja imetlust. Seda võib kasutada ka entusiasmi väljendamiseks mõne asja või sündmuse suhtes. Südamekujulised silmad sümboliseerivad ülevoolavat õnne ja tugevat sidet.
U+1F970
Naeratav nägu naeratavate silmade ja kolme südamega U+1F970
🥰 Naeratav nägu naeratavate silmade ja kolme südamega
See imearmas 🥰 emoji kujutab naeratavat nägu, mida ümbritsevad südamed, mis kehastavad armumist ja romantikat. See sobib ideaalselt kiindumuse, armastuse ja romantiliste südameasjade väljendamiseks, kui hõljute pilvedel. Selle emotikoni abil saab vestluspartnerile edastada sügavat sidet ja armastavaid tundeid. Seda saab kasutada ka tunnustuse väljendamiseks eriliste hetkede või südamlike žestide eest. Kokkuvõttes on see emotikon suurepärane viis oma armastuse ja kiindumuse väljendamiseks digitaalses suhtluses.
U+1F618
Suudluse visanud nägu U+1F618
😘 Suudluse visanud nägu
Suudlusemoji 😘 on kiindumuse väljendus. See väljendab sõbralikku või romantilist poolehoidu ja seda kasutatakse sageli helluse väljendamiseks või flirtimissignaalina. Suudlusemoji võib kasutada ka tänulikkuse väljendamiseks või sarkastilise vastuse pehmendamiseks. See on ka sobiv vastus ebaviisakatele sõnumitele, et olukorda kergendada. See emotikon on võluv viis tunnete ja emotsioonide jagamiseks ning läheduse ja seotuse edastamiseks isegi siis, kui olete füüsiliselt lahus. Kasutage seda, et anda oma lähedastele väike naeratus ja näidata neile, et te hoolite.
U+1F617
Suudlevad näod U+1F617
😗 Suudlevad näod
Neutraalne suudlus nägu 😗 emoji, mis kujutab endast kiindumuslikku žesti sõprade või pereliikmete suhtes. Seda kasutatakse sõbraliku väljendusena, et öelda “aitäh“, “tere“ või “hüvasti“. Avatud silmad ja neutraalne ilme annavad märku, et tegemist ei ole intiimse suudlusega, vaid sooja, üldise žestiga. Lisaks võib see emotikon kujutada ka pilli või “pardinägu“ väljendit, mida kasutatakse sageli pildistamisel. Mõnes kontekstis on sellel mänguline või irooniline tähendus. Kasutage seda sõbralikult suudluste saatmiseks või humoorikate olukordade rõhutamiseks.
U+1F619
Naeratavate silmadega suudlev nägu U+1F619
😙 Naeratavate silmadega suudlev nägu
Naeratavate silmade ja suudlevate huultega 😙 emotikon kiirgab lõdvestunud ja õnnelikku meeleolu. See sümboliseerib armastavat žesti ja sobib ideaalselt sõpradele või pereliikmetele suudluse saatmiseks, näiteks “Me kallistame ja suudleme sind“. Emoji annab edasi harmoonilist õhkkonda ja seda saab kasutada humoorikas või mängulises kontekstis. Näiteks võib seda kasutada vilistamise tähistamiseks olukorras, kus teesklete, et olete lõõgastunud. See on mitmekülgne ja lisab teie sõnumitele sõbralikku ja sooja iseloomu. Selle emotikoni abil toovad sa oma vestlusse positiivset energiat ja väljendad oma kiindumust.
U+1F61A
Suudlev nägu suletud silmadega U+1F61A
😚 Suudlev nägu suletud silmadega
Suletud silmade ja roosade põskedega 😚 emoji annab edasi kiindumust ja soojust. Punased põsed on oluline omadus, sest need võivad väljendada häbelikkust, emotsiooni või piinlikkust. Paljudes kultuurides on punased põsed kiindumuse või emotsionaalse soojuse märk. Sageli kasutatakse 😚 emotikoni, et väljendada tänu või tunnustust nõuande või teene eest, aga ka lähedastele sõpradele, pereliikmetele või salajasele armunud inimesele hellade suudluste saatmiseks. Suletud silmade ja roosade põskede kombinatsioon annab sellele emotikonile erilise õrnuse, mistõttu sobib see ideaalselt olukordadesse, kus tahad oma tundeid näidata võluvalt ja südamlikult.
U+1F60B
Maitsvat toitu nautiv nägu U+1F60B
😋 Maitsvat toitu nautiv nägu
Head söögiisu! Naudinguga huuli limpsides näitab 😋 emoji rahulolu, nälga või rõõmu maitsva toidu üle. Seda näidatakse rõõmust kiirustades, kui oled midagi eriti maitsvat valmistanud või kui sinu taldrik on tühi. Seda kasutatakse sageli ka humoorika sõnumi või nalja puhul, sest see kujutab mängulist grimassi, kus keel on välja sirutatud. Samamoodi kasutatakse seda flirtides mõtliku ja mitmetähendusliku kõrvalepõike puhul. Emoji 😋 sobib ideaalselt kulinaarse entusiasmi ja toidu nautimise väljendamiseks või lihtsalt lõbusa ja lõõgastunud meeleolu edasiandmiseks.
U+1F61B
Välja pistetud keelega nägu U+1F61B
😛 Välja pistetud keelega nägu
Sa teed teiste üle nalja: Ma teadsin, et sa viga saad. Emoji 😛 irvitab uljalt väljaulatuva keelega, et luua mänguliselt humoorikat meeleolu või pehmendada iroonilist märkust. See aitab vältida arusaamatusi, näidates, et teine inimene ei peaks sõnumit liiga tõsiselt võtma. Seda kasutatakse ka selleks, et kellegi üle nalja teha või olukorda naljaga pooleks kommenteerida. Samamoodi võib seda kasutada naljade, naljandite ja mänguliste naljandite kergendamiseks sõprade vahel ning vestluses kergekaalulise ja juhusliku tooni säilitamiseks.
U+1F61D
Välja pistetud keele ja tihedalt suletud silmadega nägu U+1F61D
😝 Välja pistetud keele ja tihedalt suletud silmadega nägu
Kasutajad võivad kasutada 😝 emoji, mis on väljaulatuva keelega silmapilkne nägu, et väljendada mänguliselt oma tundeid, tehes kellegi üle nalja, vihastades või naljaga pooleks solvates. Seda emotikoni kasutatakse sageli provokatiivsete sõnumite, toore või musta huumori ja ilkumise puhul. Tema vallatu välimus teeb selle ideaalseks valikuks naljaka atmosfääri loomiseks ja öeldu humoorikamaks ning vähem tõsiseks muutmiseks. Lisaks sobib see suurepäraselt uhkeldamise väljendamiseks või kriitikale või ebameeldivatele olukordadele huumoriga reageerimiseks. Kokkuvõttes on 😝 emoji mitmekülgne sümbol rõõmsameelse meeleolu loomiseks erinevates kontekstides ja inimestevahelise sõbraliku suhtluse edendamiseks.
U+1F61C
Välja pistetud keelega nägu ja silmade pilgutamine U+1F61C
😜 Välja pistetud keelega nägu ja silmade pilgutamine
😜 emoji, mida iseloomustab silmade pilgutamine ja välja pistetud keel, annab edasi põikpäist ja mängulist suhtumist, mis sobib ideaalselt humoorikate või irooniliste sõnumite saatmiseks. Pilk viitab teatud mängulisusele või flirtimisele, mistõttu sobib see ideaalselt olukordadesse, kus inimesed kiusavad või võluvad üksteist. See annab mõista, et saatja ei ole tõsiseltvõetav ja et sõnum on mõeldud silmapilguga. Seetõttu sobib see ideaalselt juhuslikuks ja mitteametlikuks suhtluseks, kus kergus ja lõbusus on esiplaanil. 😜 emotikoni saab kasutada paljudes kontekstides, et lisada vestlusele kerget ja rõõmsameelsust ning vältida arusaamatusi. Samuti näitab keele ja silmapilgu kombinatsioon, et inimene on avatud ja valmis nalja tegema.
U+1F92A
Hullumeelne nägu U+1F92A
🤪 Hullumeelne nägu
See 🤪 emotikon näitab nägu, mis näeb naerust peaaegu hullumeelne välja. Suured, suured silmad ja välja sirutatud keel sümboliseerivad, et midagi on väga naljakas või kummaline. Väljend annab edasi ülevoolava rõõmu ja hullumeelse entusiasmi meeleolu. Olukordades, kus tunned end muretu ja täiesti rumalana, sobib see emotikon ideaalselt just nende tunnete väljendamiseks. See sobib eriti hästi naljakatele lugudele või vaimukatele kommentaaridele vastamiseks, näidates, et jagad huumorit või ei suuda end tagasi hoida. Mõnikord kasutatakse seda ka vihjeks ulakatele või põikpäistele naljadele, lisades vestluse vallatu külje.
U+1F928
Tõstetud kulmudega nägu U+1F928
🤨 Tõstetud kulmudega nägu
Tõstetud kulmuga 🤨 emotikon annab küsiva ja skeptilise ilme. Seda võib kasutada skeptilisuse, uskumatuse või pahameele väljendamiseks ning selle ilme on sarnane koomik Stephen Colberti ja näitleja/võistleja Dwayne “The Rock“ Johnsoni iseloomulike näoilmetega. Neutraalne suu ja kortsus kulmud võimaldavad väljendada erinevaid emotsioone, nagu mure, viha, kahtlus ja pahameel. See emotikon sobib suurepäraselt olukordadesse, kus soovite seada mingi väite või tegevuse kahtluse alla, võtta kriitilise seisukoha või panna kedagi humoorikalt mõtlema.
U+1F9D0
Monokliga nägu U+1F9D0
🧐 Monokliga nägu
Monokliga 🧐 emoji kujutab nägu, mida 19. sajandil peeti staatusesümboliks. Sellel on näha kortsus kulmud ja veidi tõstetud pea, justkui uuriks midagi tähelepanelikult. Kasutatakse selleks, et näidata, et midagi tundub sulle kahtlane või et sa teed skeptilist või iroonilist tähelepanekut. Sel viisil julgustab see tähelepanelikku uurimist ja edendab kriitilist mõtlemist. Samal ajal võib see anda edasi ka teatavat rafineeritust või enesekindlat intelligentsust, justkui te käituksite nagu “nutikas“. See emotikon sobib suurepäraselt ettevaatliku pilgu heiskamiseks, see emotikon on mõtiskleva naeratusnäo väljapeetud versioon.
U+1F913
Nohik nägu U+1F913
🤓 Nohik nägu
Nerdiemoji 🤓 on suurte prillide, kohmaka naeratuse ja põrguhammastega nägu. Seda kasutatakse sageli humoorikalt või irooniliselt, et kirjeldada nohikuid või väljendada, kui nutikas sa oled. See kujutab endast nohiku stereotüüpi, intelligentset, kuid veidralt riietatud inimest, kellel on sotsiaalsed puudujäägid. Kuigi seda emotikoni kasutavad sageli inimesed, kes nimetavad end halvustavalt nohikuteks, võib mõnel juhul nerdiprillide ja põdrahammaste kombinatsioon esile kutsuda ka aasiavastaseid stereotüüpe. Asjaolu, et vaikevärv on kollane, tugevdab seda problemaatilist kujutamist. Mõned platvormid on aja jooksul muutnud nerdiemojit, et eemaldada nerdihambad, tõenäoliselt tunnistades, et see kujutis võib tekitada kahju.
U+1F60E
Päikeseprillidega nägu U+1F60E
😎 Päikeseprillidega nägu
Ma olen maailma kuningas! See 😎 emoji kujutab laia, kinnise naeratusega ja mustade päikeseprillidega nägu. See väljendab lahedust ja enesekindlust ning seda kasutatakse muretu, lõdvestunud suhtumise edastamiseks või selleks, et väljendada, et midagi on suurepärane. Kui oled enesekindel, oled midagi eriti hästi teinud ja oled selle üle uhke, on see emotikon sobiv valik. See on ka päikesepaiste, suvepuhkuse ja rannapuhkuse sümbol. Seda võib kasutada olukordades, kus tunnete üleolekut või rahulikkust. Mõnel juhul annab see emotikon isegi natuke irooniat või lõbu oma laheduses edasi. Kokkuvõttes on see emotikon mitmekülgne ja aitab suhtluses edastada positiivseid emotsioone ja hoiakuid.
U+1F978
Varjatud nägu U+1F978
🥸 Varjatud nägu
Naljakate prillide, võltsitud kulmude, punnis nina ja kleebitud vuntsidega 🥸 emoji näitab maskeeritud nägu. Seda emotikoni kasutatakse selleks, et näidata, et keegi tahab oma identiteeti või kavatsusi varjata. Samuti võib see väljendada soovi jõuda millegi taha, ilma et teda ära tuntaks. Lisaks on see karnevali sümbol, kus inimesed riietuvad ja võtavad erinevaid rolle. Selle maskeeritud näo tunnused pärinevad “Groucho maskist“ või “Groucho prillidest“, mis on kujundatud viitega Julius Henry Marxi karikatuurile Marxi vendade filmides. Need humoorikad filmid olid 1930. ja 1940. aastatel väga populaarsed ning mask on alates 1940. aastatest olnud uudiskaupade põhitarvikuks.
U+1F929
Tähtede silmadega irvitav nägu U+1F929
🤩 Tähtede silmadega irvitav nägu
Ülevoolav 🤩 emoji kujutab laia, avatud naeratusega nägu ja silmade asemel tähti, nagu näeksid nad armastatut. Tähtede värvus varieerub platvormiti, kuid on sageli kuldne või punane. See emotikon näitab, et keegi või miski on hämmastav, lummav, muljetavaldav või põnev. Seda kasutatakse eelseisva sündmuse või kohtumise ootuse või põnevuse väljendamiseks. Samamoodi võib see sümboliseerida vaimustust kuulsuste ja kuulsuse maailmast. Lõpuks võib see kujutada sõnatut imetlust, mida inimene tunneb, kui ta kohtub inimesega, kes talle väga meeldib.
U+1F973
Nägu koos peopuhuja ja peomütsiga U+1F973
🥳 Nägu koos peopuhuja ja peomütsiga
“See oli metsik pidu“ või “On midagi, mida tähistada“. Puhta peovibratsiooni jaoks proovige 🥳 emoji: peomütsiga nägu puhub sarvist, samal ajal kui konfetid lendavad ümber pea. See sümboliseerib rõõmu ülevoolavatest pidustustest ja rõõmsatest sündmustest, nagu uusaasta, sünnipäevad või ülemaailmne emotikapäev. See emotikon väljendab, et on midagi tähistada või et teil on olnud metsik pidu. Ükskõik, millise sündmusega on tegemist, see emotikon rõhutab tähistamist. See näitab, et oled valmis sündmust täiel rinnal nautima ja ootad põnevusega, mis tuleb. Lisaks võib see tähendada karnevali ja väljendada rõõmu viiendast aastaajast.
U+1F60F
Naeratav/meeleolukas nägu U+1F60F
😏 Naeratav/meeleolukas nägu
Külgvaate, kõrgendatud kulmude ja pooleldi naeratusega 😏 emoji väljendab enesega rahulolu, irooniat, lahedust või mängulisust. Seda kasutatakse sageli flirtimise või seksuaalse vihje edastamiseks, kuid kasuta seda ettevaatlikult, sest mõnikord võib keegi midagi ette võtta. Paljudes kontekstides on emojil erinevad tähendused sõltuvalt sellest, kuidas seda kasutatakse. See võib kujutada humoorikaid kommentaare või olukordi, kus te iseenda või teise inimese üle nalja teete. Kuid seda võib kasutada ka enesekindluse, piinlikkuse või rahulolu väljendamiseks.
U+1F612
Hämmastunud nägu U+1F612
😒 Hämmastunud nägu
😒 emoji on veidi kõrgendatud kulmudega, kulmu kortsutades ja küljega nägu, mis näitab rahulolematust ja rahulolematust. Seda kasutatakse sageli selleks, et väljendada ebameeldivust või pahameelt isiku või olukorra suhtes. Samuti võib seda kasutada, et teatada, et te ei ole millestki vaimustunud ja soovite oma rahulolematust jagada. Erinevates kontekstides võib emotikoni abil edasi anda erinevaid negatiivseid emotsioone, näiteks viha, närvilisust või skeptilisust. Antud juhul viitab külgvaade tõrjuvale suhtumisele ja rõhutab vaimustamata meeleolu. Lõpuks kasutatakse seda ka naljakates või iroonilistes olukordades, et väljendada rahulolematust mänguliselt.
U+1F61E
Pettunud nägu U+1F61E
😞 Pettunud nägu
See 😞 emoji kujutab kurva ilme, langetatud pilgu ja allapoole pööratud suunurkadega nägu, mis peegeldab pettumust ja pettumust. See sümboliseerib kurbuse, kahetsuse ja kahetsuse tundeid ning väljendab erinevaid õnnetuid emotsioone, mis võivad tekkida erinevates olukordades. Kui keegi kasutab seda emotikoni, näitab ta sellega, et tal on olnud negatiivseid kogemusi, stressirohkeid olukordi või pettunud ootusi. See on kasulik ka selleks, et väljendada kaastunnet ja mõistmist teiste suhtes rasketel aegadel. Selle emotikoni kasutamine võib aidata pakkuda emotsionaalset tuge ja luua sügavamat sidet.
U+1F614
Mõtisklev nägu U+1F614
😔 Mõtisklev nägu
Pettunud nägu 😔 väljendab mõtlikkust ja kahetsust, vaadates maha ja võttes aega mõtlemiseks. See emotikon esindab melanhooliat, üldist rahulolematust ja pettumust. See annab edasi erinevaid kurbi emotsioone, nagu pettumus, valu või üksindus, ning on vähem intensiivne kui teised kurvad emotikonid, nagu näiteks valjusti nuttev nägu 😭, muutes selle mõtlikumaks. Seda emotikoni võib kasutada õnnetuse, kasutamata jäänud võimaluste või kahetsuse väljendamiseks mõne otsuse üle. Seda kasutatakse ka selleks, et näidata kaastunnet ja mõistmist teiste tunnete suhtes, kui keegi läbib rasket aega või on pettunud.
U+1F61F
Murelik nägu U+1F61F
😟 Murelik nägu
Murelik nägu 😟 väljendab pinget keerulise olukorra või olulise sündmuse ees. See näitab avatud silmi, kõrgendatud kulme ja laia kulmu. Väljendab ärevust, ebakindlust ja ebamugavustunnet. Seda seostatakse paljude mõõdukalt kurbade või pingeliste emotsioonidega, sealhulgas mure, hirm, paanika, pettumus ja rahulolematus. Selle emotikoni hea kasutusviis on väljendada kaastunnet ja mõistmist teiste murede suhtes või väljendada omaenda muret arutelus. Seda võib kasutada ka ebamugava olukorra või sõnumi tähistamiseks, mis nõuab erilist tähelepanu.
U+1F615
Segaduses olev nägu U+1F615
😕 Segaduses olev nägu
Segaduses olev nägu 😕 väljendab segadust või eriarvamust. Silmad on avatud ja otsmik on kallutatud, nagu oleksid põsed kokku surutud või huuled kokku tõmbunud. See annab märku ebakindlusest ja rahulolematusest olukorraga ning näitab, et midagi muud on ette kujutatud. Kuigi see väljendab imestust või kõhklust, kasutatakse seda sageli ka kerge kurbuse, pettumuse või pettumuse väljendamiseks. Seda võib kasutada ka hetkedel, mil otsitakse selgust või reageeritakse ootamatule sündmuste pöörde peale.
U+1F641
Kergelt kortsus nägu U+1F641
🙁 Kergelt kortsus nägu
“Mul on kahju seda kuulda“ või “Ma olen veidi ärritunud sellest, mida sa ütled“. Avatud silmade ja kergelt kortsutatud kulmudega 🙁 väljendab kerget rahulolematust, muret, pettumust või kurbust, kuid tavaliselt vähem intensiivselt kui kulmu kortsutades ☹. See võib anda märku ka tagasilükkamisest või vihast, kui keegi on üllatunud või hirmunud. Suhtlemisel võib seda kasutada empaatia või kaastunde väljendamiseks või kriitika või pettumuse õrnaks väljendamiseks. Seda emotikoni saab kasutada selliste tunnete edastamiseks, ilma et see oleks liiga negatiivne või haavav, ning see aitab hoida vestluskeskkonda liiga pingelisena.
U+2639
Murelik nägu U+2639
 Murelik nägu
Kortsus nägu ☹ näeb välja kurb, suunurgad rippuvad alla ja väljendab rahulolematust või ebamugavust. See näeb välja rõõmutu ja õnnetu ning võib näidata rahulolematust selliste asjade nagu ilm, väikesed vead või inimese käitumine suhtes. Võrreldes 🙁 emojiga, kergelt kortsus nägu, on emotsioon intensiivsem, sest kortsus on rohkem rõhutatud. Seda kasutatakse sageli kerge mure, pettumuse või armastava kurbuse, näiteks lähedase inimese igatsuse väljendamiseks. Vestluses aitab see väljendada sügavamaid negatiivseid tundeid ning edendada inimestevahelist mõistmist ja empaatiat.
U+1F623
Kannataja nägu U+1F623
😣 Kannataja nägu
Kitsaste silmade ja kergelt kortsus kulmudega 😣 emotikon väljendab abitust ja pingutust. See annab edasi raskes olukorras läbielamise ja kannatamise tunnet. Pärast väsitavat päeva näeb välja, nagu tahaksite rätik sisse visata. Samas annab see emotikon ka märku, et vaatamata raskustele jätkad sa edasi ja saad lõpuks olukorrast üle. See väljendab eri määral pettumust, kurbust, abitust ja visadust. Facebooki kujunduses on isegi helelilla otsaesine, et rõhutada pingutust. Selle emotikoni abil saame teistele edastada, et oleme raskes olukorras, kuid oleme kindlalt otsustanud edasi minna ja püsima jääda.
U+1F616
Segaduses olev nägu U+1F616
😖 Segaduses olev nägu
Kuidas kurat küll sai see juhtuda? See emotikon 😖 väljendab tugevaid emotsioone, nagu pettumus, viha ja abitus. X-kujulised, ahenenud silmad ja kokku pigistatud suu jätavad mulje, et see väriseb raevust või hoiab pisaraid tagasi. Paneb mõtlema: “Kuidas see juhtus? Võib kasutada äärmusliku viha näitamiseks, kui vanasõnaline tünn on lõhkenud. See kujutab tunnet, et teid valdavad sellised emotsioonid nagu viha, pettumus, vastikustunne ja kurbus, nagu oleksite lüüasaamise äärel. Selle emotikoni kasutamine võib anda teistele teada, et oleme emotsionaalselt raskes olukorras ja tunneme end tugevatest emotsioonidest ülekoormatuna.
U+1F62B
Väsinud nägu U+1F62B
😫 Väsinud nägu
Väsinud emotikon 😫 kitsenenud silmade, kortsus kulmu ja avatud suuga. See tähistab väsimust, olgu see siis tingitud unepuudusest, meie ümber toimuvast või stressirohkest inimesest või olukorrast. Me kasutame seda emotikoni, et anda teistele teada, et oleme kurnatud ja vajame hädasti puhkust. Samamoodi võib seda kasutada, et väljendada äärmist nõrkust ja tungivat vajadust puhata. Kuigi see emotikon on algselt mõeldud väsimuse jaoks, võib seda kasutada ka pettumuse ja kurbuse, aga ka põnevuse ja kiindumuse väljendamiseks, justkui ei suudaksite uskuda, kui suurepärane on keegi või miski.
U+1F629
Väsinud nägu U+1F629
😩 Väsinud nägu
Jäta mind rahule! Tõstetud kulmude ja allapoole pööratud suunurkadega näitab 😩 emotikon oma rahulolematust ja kurnatust. Stressirohkete, ebameeldivate, kuid vältimatute sündmuste all kannatades väljendab ta pisaravärsket ja vihast meeleolu. See emoji esindab nii vaimset kui ka füüsilist kurnatust ja annab edasi erinevaid emotsioone, sealhulgas pettumust, kurbust, lõbustust ja kiindumust. Mõnel juhul on sellel mänguline puudutus, mis kergendab väljenduslaadi. See on tavaline emotikon, mida kasutatakse, et väljendada kaastunnet teiste raskuste pärast või jagada omaenda väsimust ja jõuetust. Samas võib seda kasutada ka kurnatuse humoorika, iroonilise või liialdatud kujutamise näitamiseks.
U+1F97A
Kerjavate silmadega nägu U+1F97A
🥺 Kerjavate silmadega nägu
See 🥺 emoji näitab suure, säravate silmadega anuvat, alistuvat ilmet. Seda kasutatakse selleks, et paluda midagi, näiteks raha või autot laenata. Sageli on koera pilk viimane relv, mida vajad, et saada soovitud asja, kui sõnadest ei piisa. Emoji võib kasutada ka kiindumuse, imetluse või emotsiooni väljendamiseks armastava žesti abil. Andestus, kaastunne ja lootus on teised assotsiatsioonid. Tipphetkel oli paluv nägu Twitteris kolmandal kohal populaarsete emotikonide seas ja seda leidus kõige sagedamini südame tweettides. Seda kasutatakse mõnikord koos osundavate kätega, et kujutada häbelikku või reserveeritud poosi (🥺👉👈).
U+1F622
Nuttev nägu U+1F622
😢 Nuttev nägu
😢 nuttev nägu kujutab kurba ilmet, kus üks pisar jookseb mööda põske. See smiley väljendab konkreetse olukorra või sündmusega seotud haiget ja kurba meeleseisundit. Kui mälestus negatiivsest sündmusest ikka veel valutab, on see emotikon hea valik. See võib väljendada mõõdukat kurbust või vähem intensiivset valu kui nuttev nägu 😭. Lisaks saab seda kasutada kaastunde ja kaastunde väljendamiseks vestluses, eriti kui keegi vajab lohutust või tuge. Samuti kasutatakse seda humoorikates või iroonilistes olukordades, et väljendada kurbust kergemal moel.
U+1F62D
Valjult nuttev nägu U+1F62D
😭 Valjult nuttev nägu
Vägisi nuttev nägu 😭 sümboliseerib meeleheidet ja lohutust, kusjuures pisarad voolavad silmadest nagu veepurskena. See tähistab kurbuse, valu või kaotuse tunnet ning seda kasutatakse mõnikord iroonilistes kontekstides. Näiteks siis, kui midagi on nii naljakas, et vaevu suudate end naeru tagasi hoida, või kui keegi teeb tähtsusetust olukorrast draama. See emotikon on üks populaarsemaid sotsiaalmeedia saitidel, näiteks Twitteris, ja väljendab mõningaid intensiivseid emotsioone, näiteks uhkust, ülevoolavat rõõmu või isegi kergendust. Selle emotikoni tõlgendus varieerub sõltuvalt kontekstist ja sellel võib olla nii tõsine kui ka humoorikas tähendus.